• Slider 49
  • Slider 43
  • Slider 45

Oferta

PROFESJONALNIE SKŁADAMY I WYDAJEMY KSIĄŻKI. Wykonujemy książki we wszystkich możliwych formatach. Tworzymy grafiki. Dobieramy papier. Dobieramy odpowiednie parametry techniczne książki dostosowując je do potrzeb klienta. Nasze Wydawnictwo stanowi profesjonalny zespół osób o wysokim poziomie umiejętności, które sprawnie wykorzystujemy w pracy wydawniczej. Współpracujemy z wieloma naukowcami, specjalistami w humanistycznych dziedzinach naukowych. Zajmujemy się także, z racji sąsiedztwa z Uniwersytetem Opolskim, usługami poligraficznymi, przepisujemy prace naukowe(przepisywanie wydruk i oprawa).

Troską wydawnictwa o Państwa zadowolenie i perfekcyjna obsługa każdego klienta – są najważniejsze. Są to podstawowe założenia Chrześcijańskiego Wydawnictwa Cywilizacja Miłości, którego statutowym założeniem jest działanie na rzecz dobra człowieka i społeczeństwa, w którym wspólnie żyjemy. Zasady chrześcijańskiej uczciwości wytyczają kierunek działania i rozwoju naszemu wydawnictwu. Chodzi nam o to, aby każdy z Państwa, którzy korzystacie z naszych usług, odchodził od nas usatysfakcjonowany i zadowolony. 

Zapraszamy miło i serdecznie do korzystania z naszych usług. Troska o Państwa zadowolenie z usług proponowanych przez nasze wydawnictwo i perfekcyjna obsługa każdego klienta – są najważniejsze. 

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAKUPU KSIĄŻEK

 

NASZA KSIĘGARNIA JUŻ JEST WIDOCZNA POD ADRESEM: www.ksiazkikatolickie.pl

W KSIĘGARNI BĘDZIE MOŻNA NABYĆ WSZYSTKIE KSIĄŻKI NASZE - ORAZ 

SZEROKĄ OFERTĘ INNYCH WYDAWNICTW